Webové aplikace

Image

V případě, že potřebujete vlastní program "šitý na míru", nabídneme vám výhody vlastní webové aplikace. To znamená, že je aplikace přístupná z jakéhokoli počítače připojeného do internetu nebo vaší firemní sítě. Zálohování, správa i aktualizace probíhá centrálně a nijak neovlivní běh aplikace uživatelů.

Aplikace je celá od základu vytvořena podle vašich požadavků na funkčnost a využívá výhod našeho redakčního systému (ten je stabilním a osvědčeným základem pro webové stránky a aplikace, které vytváříme). Práce s aplikací je potom snadná a jednoduchá.

Webovou aplikací se může řešit téměř libovolný problém, neboť možnosti webu jako platformy dnes jsou srovnatelné s možnostmi běžného programu. Typickým příkladem webové aplikace můžou být: Docházkové aplikace, systémy pro zpracování dat, účetnictví, statistiky, různé druhy evidencí a databází s možnostmi importu a exportu dat, apod. Možností je skutečně nekonečné množství. Uvidíte, že vyřešit se dá cokoli.

Webových aplikací na zakázku jsme realizovali více, informace o nich naleznete v našich referencích. Vždy se jedná o zcela individuální práci a v naprosté většině případů o součást interního informačního systému firmy, proto není možné na webu odkazovat funkční aplikaci, to je možné až při konkrétním osobním jednání.

Cena webové aplikace je závislá na její rozsáhlosti, není proto možné napsat ani orientační cenu. Kontaktujte nás se svými představami a my vám obratem sdělíme cenu i dobu potřebnou na realizaci.

Informační systém vytvoříme dle vašich představ

Image

Pracujeme profesionálně

Každá zakázka začíná konzultací, kde zjistíme potřeby zákazníka. Na základě první schůzky zákazník obdrží cenovou nabídku s časovým harmonogramem kdy jsme schopni na zakázce zahájit práci a kdy je předpokládaný termín předání zakázky.

Image

Pracujeme pro vás

Individuální přístup k zákazníkovi je naši předností. Nevytvoříme jen webovou stránku, ale Vaši prezentaci, která odpovídá vašim představám a zároveň je v souladu se stylem firmy a druhem vašeho podnikání.

Image

Pracujeme moderně

Využíváme nejmodernějších technologií jako je HTML5, CSS3 a jQuery. To nám umožňuje dělat stránky graficky pěkné ale i dynamické s efekty a animacemi dle Vašeho přání. Podporujeme všechny moderní internetové a mobilní prohlížeče.