Webové stránky

Image

Naší stěžejní činností je tvorba webových stránek. Zajišťujeme celý proces tvorby stránek, ten je podrobně popsaný níže.

Běžná doba potřebná k vytvoření webu je 7 - 10 dní od zadání a běžná cena je 7 500 - 15 000 Kč.

Typický průběh tvorby webových stránek

Příklad průběhu tvorby typické webové prezentace:


Jednotlivé kroky tvorby stránky jsou dále popsány:

Registrace domény a webhosting

Pro váš web vám zaregistrujeme doménu dle vaší volby, popřípadě poradíme jaký název je vhodný z pohledu SEO optimalizace. Pro samotný provoz webu je nutné jej umístit na internet, proto našim zákazníkům poskytujeme webhosting na vlastních výkonných serverech. Cena za webhosting je v podobě měsíční částky a je závislá na návštěvnosti webu, běžně se jedná o 100 Kč.

Návrh obsahové struktury stránek a SEO optimalizace

Dříve než se navrhne samotný vzhled webu, je třeba si stanovit jak budou stránky organizované a jak bude vypadat jejich struktura. Poradíme vám optimální rozvržení, tak aby byly výhodné i pro dobré umístění ve vyhledávačích.

Grafický návrh designu

Velmi důležitá část tvorby webu, neboť design je jedním z hlavních faktorů, díky kterým návštěvník váš web opustí nebo bude dále prozkoumávat. Tvoříme moderní design, založený na již existujících grafických podkladech (firemní logo, apod.) popřípadě vytvoříme kompletně vlastní vzhled.

Vytvoření HTML šablon

Z grafického návrhu je vytvořena samotná HTML stránka, která slouží jako šablonu pro všechny stránky vašeho webu. Je možné vytvořit více šablon pro odlišení jednotlivých částí webu (např. jazykové verze stránek).

Implementace redakčního systému

Ze statické šablony vznikne plně funkční web, který můžete pomocí našeho redakčního systému zpravovat, editovat a aktualizovat libovolně všechny informace. Vkládání textu s obrázky, vytváření podstránek, fotogalerií je snadné a především rychlé. Ani jedno zbytečné kliknutí navíc.

Zaškolení zákazníka do správy webu

Při osobním předání hotového webu je zákazník zaškolen pro používání redakčního systému.

Vytvoříme vám profesionální a reprezentativní webové stránky

Image

Pracujeme profesionálně

Každá zakázka začíná konzultací, kde zjistíme potřeby zákazníka. Na základě první schůzky zákazník obdrží cenovou nabídku s časovým harmonogramem kdy jsme schopni na zakázce zahájit práci a kdy je předpokládaný termín předání zakázky.

Image

Pracujeme pro vás

Individuální přístup k zákazníkovi je naši předností. Nevytvoříme jen webovou stránku, ale Vaši prezentaci, která odpovídá vašim představám a zároveň je v souladu se stylem firmy a druhem vašeho podnikání.

Image

Pracujeme moderně

Využíváme nejmodernějších technologií jako je HTML5, CSS3 a jQuery. To nám umožňuje dělat stránky graficky pěkné ale i dynamické s efekty a animacemi dle Vašeho přání. Podporujeme všechny moderní internetové a mobilní prohlížeče.