Fotografie

Pro naše klienty poskytujeme vlastní fotografické služby. Jak pro potřeby tvorby webových stránek, tak i pro reklamní účely, například fotografie do katalogu, prezentací, apod. Umíme nafotit exteriéry (např. budovy firmy, vozový park, okolí, ...) ale i vaše produkty a zboží v režimu makro.

Cena fotografování je velice proměnlivá dle náročnosti a rozsahu focení, proto nás pro přesnější kalkulaci kontaktujte, rádi se vám ozveme zpět.

Informační systém vytvoříme dle vašich představ

Image

Pracujeme profesionálně

Každá zakázka začíná konzultací, kde zjistíme potřeby zákazníka. Na základě první schůzky zákazník obdrží cenovou nabídku s časovým harmonogramem kdy jsme schopni na zakázce zahájit práci a kdy je předpokládaný termín předání zakázky.

Image

Pracujeme pro vás

Individuální přístup k zákazníkovi je naši předností. Nevytvoříme jen webovou stránku, ale Vaši prezentaci, která odpovídá vašim představám a zároveň je v souladu se stylem firmy a druhem vašeho podnikání.

Image

Pracujeme moderně

Využíváme nejmodernějších technologií jako je HTML5, CSS3 a jQuery. To nám umožňuje dělat stránky graficky pěkné ale i dynamické s efekty a animacemi dle Vašeho přání. Podporujeme všechny moderní internetové a mobilní prohlížeče.