Služby

Můžeme vám nabídnout kompletní služby v oblasti tvorby webových stránek, internetových obchodů a náročných webových aplikací.

Cena práce a služeb

1 hodina práce na textu a obsahu

300 Kč

1 hodina grafické práce

450 Kč

1 hodina práce programátora

650 Kč

Design a tvorba webových stránek

Typickým příkladem je živnostník nebo malá firma, která potřebuje vytvořit webovou prezentaci svých služeb. Navrhneme design na základě přání a představ klienta, zprovozníme redakční systém a zaškolíme v jeho používání. Klikněte zde pro detailní informace o webových stránkách na zakázku.

Více

Internetový obchod

Nabízíme vám ekonomicky výhodnou variantu využití již připraveného eshopu s vaším vlastním designem. Nasazení tohoto řešení je otázkou týdne. Dále je možné do eshopu přidávat funkce, dle vašich představ. Pro náročné zákzníky umíme naprogramovat zcela vlastní eshop, optimalizovaný pro vaše specifické potřeby. Více informací o internetovém obchodu.

Více

Webové aplikace

Umíme pro vás vyrobit webovou aplikaci na zakázku, jedná se většinou o interně využívané informační systémy. Příkladem můžou být jakékoli evidenční systémy jako evidence docházky, pravidelné zpracování dat či statistik, napojení na již existující ekonomické či jiné systémy nebo rozšíření funkčnosti již fungující aplikace. Více informací o webových aplikacích.

Více

Mobilní aplikace a mobilní webové stránky

Využíváme nejmodernější webové technologie HTML5 a CSS3, které nám umožňují vytvářet profesionální mobilní aplikace pro platformy Android, iPhone a Windows Mobile. Stejně tak umíme k Vašim stávajícím nebo novým webovým stránkám vytvořit mobilní verzi, která bude optimalizovaná pro různé rozměry mobilních zařízení ( iPad, tablet, chytrý telefon, ... )

Více

SEO optimalizace a internetový marketing

Komplexní webové služby se neobejdou bez kvalitní propagace a marketingu. Naším zákazníkům nabízíme SEO optimalizaci jejich webových stránek, tak aby splňovaly co nejvíce standardizované požadavky vyhledávačů a byly co nejvíce přístupné. Zároveň se zabýváme správou externích odkazů, copywritingem a správou reklamních kampaní - zejména pak v systému Google AdWords. Nedílnou součástí vedení marketingu je pak jejich zpětná analýza úspěšnosti, návštěvnosti stránek a konverzí návštěvníků na zákazníky, atd...